Kına Tahtı Kiralama

Kına Tahtı Kiralama İstanbul’da kına tahtı kiralama hizmeti alabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Hatıra organizasyon, 2000 yılından bu yana organizasyon  sektöründe bulunuyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile uygun fiyata kaliteli hizmet sunmayı sürdürüyoruz. Sizde kına gecesi düzenlemek istiyorsanız? ihtiyacınız olan, Kiralık kına tahtı için 0544 328 09 42 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kına Tahtı Kiralama

İstanbul Gelin koltuğu Kiralama

İstanbul gelin koltuğu kiralama içi ve İstanbul çevresi kiralık gelin tahtı modelleri ile sizlerleyiz. Bir birinden şık modeller ile hizmet vermekteyiz. Her bütçeye uygun taht modelleri ile sektörde lider olmaya devam ediyoruz.

Kına Tahtı Kiralama

Gelin tahtı Kiralama Fiyatları

Gelin tahtı Kiralama Fiyatları en uygun düzeyde tutup, evlilik yolunda ilerleyen çiftlere elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Gelin tahtı Kiralama Fiyatları ile alakalı bilgi almak isteyen müşterilerimiz 0544 328 0942 numaralı telefona mesaj gönderebilir veya arayabilirsiniz.

Kına Tahtı Kiralama

Taht modelleri

Taht modelleri en uygun fiyata elinize ulaşmasını isterseniz bizi arayabilirsiniz. Bünyemizde 40 dan fazla model ile hizmet veriyoruz. Her geçen gün biraz daha model sayısını çoğaltarak organizasyon alanında lider konumda kalmaya devam ediyoruz.

Standart paket taht kiralama

  • Kına tahtı
  • Üzerinde cibinlik
  • Yanında iki adet çiçekli gelin yolu, veya hilal
  • İki adet puf, yada minder
  • Kına sehpası
  • Kına sepeti
  • Kına tepsisi
  • Halı
  • 10 Adet arkadaş bindallısı

Kına Taht Modelleri

Kına Taht Modelleri her zaman yenisi ile kendini yeniliyor. Hatıra organizasyon olarak yeniliklere açık olmamız sebebi ile sürekli yeni model ile bizde taht modellerini yenilemekteyiz. Kına Taht Modelleri değiştikçe mağazamızda yerini almaktadır.

Kiralık gelin koltuğu

Kiralık gelin koltuğu evlenme öncesi son merasim olan kına gecesi için gelin hanımlar en güzel koltukta oturup o güne ait güzel resimler çekmek istemeleri en doğal haklarıdır. Hatıra organizasyon olarak bizlerde böyle özel bir gecede, gerek kına gecesi olsun gerekse kiralık gelin koltuğu hizmeti olsun an güzelini sunmaya devam ediyoruz. Farklı modeller içerisinde beğendiğiniz modeli size o gün için ayırıyoruz. Gün içerisinde gelip size özel olan kiralık gelin koltuğunu kurulumunu yapıyoruz.

Kiralık Kına Tahtı Modelleri

Kiralık Kına Tahtı Modelleri İstanbul’un en özel ve en güzel modelleri ile size hizmet veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir