Organizasyon Hizmetleri

Sünnet düğün organizasyonu

Yılların  vermiş olduğu tecrübe ile hizmet veren Hatıra organizasyon kaliteyi uygun fiyata sunmaya devam ediyor. Başta sünnet düğün organizasyonu olmak üzere geniş bir organizasyon yelpazesine sahip olan Hatıra organizasyon,  İstanbul ve civar illerimizde organizasyon hizmetini  sürdürüyor. Sünnet tahtı kiralama, kına tahtı  kiralama ve ikram arabaları olmak üzere ihtiyacınız olan ne varsa, Hatıra organizasyonda bulabilirsiniz.  Hafızalarda kalan en güzel hatıralar için Hatıra organizasyon

Sünnet tahtı kiralama fiyatları

Günümüzde erkek çocukları için yapılan sünnet düğün organizasyonlarında, baş köşeye kurulan sünnet tahtları göz kamaştırma ya başladı.Son dönemlerde teknolojinin de gelişmesi ile farklı Renk ve modellerde sünnet tahtları üretilmeye başlandı,Bu vesile ile organizasyon şirketi ve bu işle iştigal olan herkes sünnet tahtları kiralama hizmetini Bu doğrultuda sunmaya başladı. Hatıra organizasyon olarak bizlerde her geçen gün yenilenen sünnet tahtları ile Sünnet düğün organizasyonu yapmak isteyen İstanbul halkına en iyi en kaliteli şekilde sunmaya devam ediyoruz.

Pamuk şeker arabası kiralama

Hatıra organizasyon olarak bizler uzun zamandan beri ikram arabaları bölümümüzde hizmet vermekteyiz, ikram arabaları kiralama hizmetimiz içerisinde, başta pamuk şeker kiralama olmak üzere geniş bir yelpazeye sahibiz.  Yapmak istediğiniz organizasyon içerisinde gelen davetlilere, misafirlerinize pamuk şeker ikramı etmek isterseniz organizasyon süresince sayı sınırı olmaksızın  misafirlerinize pamuk şeker ikramında  bulunuyoruz.  0544 328 0942 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Beykoz Kına Tahtı Kiralama

İstanbul Beykoz’da Şeyma Nur Hanım’ın kına tahtı kurulumunu gerçekleştirdik.Kına organizasyonu için bizden talep edilen kırmızı kafes kına tahtı, İstanbul Beykoz ilçesinde Şeyma Nur Hanım için hazırladık.  Şeyma Nur Hanım ve eşine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Kına tahtı kiralama ihtiyacınız ve kına organizasyonu için 0544 328 09 42 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kartal Kına Tahtı Kiralama

İstanbul Kartal’da Tuğçe Hanım’ın Kardeşi için kına tahtı kurulumunu gerçekleştirdik. Kına organizasyonu için bizden talep edilen Beyaz kına tahtı, İstanbul Kartal ilçesinde Tuğçe Hanım’ın Kardeşi için hazırladık. Gelin Hanım ve Damat beye ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Kına tahtı kiralama ihtiyacınız ve kına organizasyonu için 0544 328 09 42 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İslami kına gecesi

Hatıra Organizasyon olarak Esenler’de gerçekleştirdiğimiz Merve hanım’ın İslami kına gecesi organizasyonu’nu Kendilerine hayırlı Olmasını diliyoruz.  İslami kına gecesi organizasyonu yapmak isteyen siz değerli gelin adayları için, farklı paketlerimiz ile hizmetinizdeyiz. İslami kına organizasyonu yapmanın kaliteli ve uygun fiyatları bizde.  İslami kına organizasyonu ve kına tahtı kiralama isterseniz 0544 328 0942 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. 

İslami kına organizasyonu

Başakşehir Kına Tahtı Kiralama

İstanbul Başakşehir Sahra davet salonunda, Tuğba hanım için hazırlamış olduğumuz İslami kına organizasyonu çerçevesinde kafes kına tahtı kurulumunu gerçekleştirdik. İslami kına organizasyonu ve kına tahtı kurulumu için Hatıra organizasyonu tercih etmelerinden dolayı Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Tuğba hanım ve eşine her iki cihanda da mutluluklar diliyoruz.  sizde İslami kına organizasyon ya da kına tahtı kiralama hizmeti almak istiyorsanız 0544 328 0942 numaralı telefonu aramanız yeterlidir,

Başakşehir Kına Tahtı Kiralama

Tekne’de Kına Tahtı Kurulumu

Tuğçe Hanım için İstanbul Eminönü’nden Kalkan teknede kına tahtı kurulumunu gerçekleştirdik. Tuğçe Hanım’a ve eşini ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Kına tahtı kiralamak istiyorsanız? İstanbul’un her bölgesinde, her semtinde ve teknede kına tahtı kiralama hizmetimiz devam ediyor.  0544 328 0942 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Tekne'de Kına Tahtı Kurulumu

Esenyurt kına tahtı kiralama

Esenyurt’ta Didem Hanım için kına tahtı kiralama hizmetini sunduk.  Hatıra organizasyon olarak talep ettiğiniz takdirde, İstanbul’un her bölgesinde uygun fiyata kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Kına tahtı modellerimizden beğendiğiniz takdirde Kına organizasyonu başlamasına 2 saat kala, istediğiniz mekanda kına tahtı kurulmuş olarak sizi beklemektedir.  Bu konularla ilgili detaylı bilgi almak isterseniz 0544 328 0942 aramanız yeterlidir.

Esenyurt kına tahtı kiralama

 

Maltepe Sünnet Tahtı Kiralama

Fatma Hanım’ın Evlatları Muhammet Ali ve Ali Mehdi İçin Sünnet Tahtı Kurulumunu Gerçekleştirdik. Fatma Hanım ve Ailesine Hayırlı Olsun.

Maltepe Sünnet Tahtı Kiralama

Maltepe Sünnet Düğün Organizasyonu

Elif Hanım’ın Biricik Evladı Eymen İçin Sünnet Düğün Organizasyonu Gerçekleştirdik. Elif Hanım ve Ailesine Hayırlı Olsun.

Maltepe Sünnet Düğün Organizasyonu

Büyükçekmece Kına Tahtı Kiralama

Seda Hanım’ın Kına Gecesi İçin Kına Tahtı kurulumunu Gerçekleştirdik. Seda Hanım’a Mutluluklar Dileriz.

Büyükçekmece Kına Tahtı Kiralama

İslami kına gecesi

İslami kına organizasyonu yapmak isteyen, siz değerli Gelin hanımlar için birbirinden güzel İslami kına gecesi kampanya paketlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. İslami kına organizasyonu yapmanın doğru adresindesiniz. Daha fazla detay için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz

Üsküdar Sünnet Tahtı Kiralama

Üsküdar beylerbeyi  sünnet tahtı kiralama,  Merve Hanım’ın Biricik evladı için beyaz sünnet tahtı kiralama hizmetini gerçekleştirdik.  Merve hanım ve ailesine evlatları ile birlikte hayırlı uzun ömürler diliyoruz. Çocuklarının mürüvvetlerini de görmelerini temenni ediyoruz.  Hatıra organizasyon olarak İstanbul’un birçok bölgesinde sünnet tahtı kiralama hizmetimiz devam ediyor. Sünnet tahtı kiralama ya da kına tahtı kiralama gibi hizmet almak istiyorsanız 0544 328 0942 aramanız yeterli

Üsküdar Sünnet Tahtı Kiralama