Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları

Kiralık Sünnet Tahtı Fiyatları

Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları – Sünnet Organizasyonlarında Taht Kiralama ve yeniçeri askeri kiralama hizmeti İstanbul’da tüm ilçelerinde  devam ediyor. Yılların verdiği tecrübe ile, İşinde uzman ekiplerimizle sünnet düğünlerine farklılık katıyoruz. Sünnet organizasyonlarında sizlere hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 

Sünnet Koltuğu Kiralama Fiyatları

Sünnet Koltuğu Kiralama Fiyatları – Her bütçeye uygun Sünnet Koltuğu ile Sizlerleyiz. Unutulmaz anlar için, Hatıra Organizasyon Sizlerle.

Sünnet Taht Modelleri

Hatıra organizasyon olarak bizler günü takip ederek, farklı Renk ve modellerde sünnet tahtı kiralama  hizmetimiz için, taht modellerimizi güncel tutmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, her geçen gün kendini yenileyerek devam eden organizasyon hizmetimiz, bu yılda tüm hızıyla sürmektedir.  Farklı Renk ve modellerde ki sünnet tahtlarımız için  0544 328 0942 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Tahtı

Sünnet Düğünü Tahtı Kiralama’nın doğru adresi Hatıra organizasyon, sünnet tahtı kiralama hizmeti yanı sıra,  sünnet düğün organizasyonu ve Yeniçeri ekibi kiralama hizmeti de sunmaktadır.  Organizasyon adına ihtiyacınız olan ne varsa karşılayabileceğiniz organizasyon firmamıza davetlisiniz.

Taht Kiralama Fiyatları

Taht Kiralama Fiyatları İçin internet üzerinde araştırma yapmanız kadar doğal bir şey olamaz. Organizasyon firmaları içerisindeki rekabetten doğan fiyat indirimleri,elbetteki siz değerli müşterilerimizin ilgisine mazhar olmaktadır. Nacizane tavsiyemiz uygun fiyata taht kiralarken kalitesiz organizasyon hizmetine maruz kalmamanızdır. 

Sünnet Tahtı Süslemesi

Sünnet Tahtı Süslemesi için her organizasyon firmasının kendince farklı sistemi olmakla beraber, bunlara göre de fiyat değişimi göstermektedir.  Hatıra organizasyon olarak  Bizler’de sünnet tahtı kiralama hizmeti verirken tahtla birlikte verdiğimiz hizmet şu şekildedir.

  • Sünnet tahtı
  •  Üzerinde cibinlik
  •  Yanlarında 2 adet Hilal
  •  Anne ve babanın oturabileceği puflar
  •  Rengine göre halısı
  •  Fiskos masası
  •  Takı sandığı
Kiralık Sünnet Tahtı Ücretleri Ne Kadar?

Sünnet Tahtı Fiyatları

Sünnet Tahtı Fiyatları düzenlemesi yaparken dikkat ettiğimiz hususlardan birkaç tanesi şu şekildedir. Genellikle tahtın modeli ve büyüklüğüne göre fiyat değişikliği göstermektedir.  Bütçe sıkıntısı yaşayan aileler için ise, elimizde her bütçeye uyacak şekilde sünnet tahtı bulundurmaktayız.  Hatıra organizasyonu aradığınız takdirde sizin’de bütçenize uygun sünnet tahtı kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Kiralık Sünnet Tahtı

Kiralık Sünnet Tahtı Modelleri İçin 0544 328 0942

Sünnet Düğün Organizasyonu