Kına Tahtı Modelleri İçin Tıklayın

Kına tahtı kiralama denilince ilk akla gelen organizasyon firması biri olan Hatıra organizasyon, her geçen gün kendini yenileyerek yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Farklı renk ve modellerde kına tahtı için 0544 328 0942 arayabilirsiniz.

Kına Tahtı Kiralama

Kayık Kırmızı Kına Tahtı

Kına Tahtı Kiralama Fiyatı

Kına Tahtı Kiralama Fiyatı

Kına Tahtı Kiralama Fiyatı için en doğru adrestesiniz. Kına gecesi organizasyonlarının vazgeçilmezi haline gelen kına tahtı, evlenecek olan gelin adaylarının da haklı olarak talep ettikleri bir alan haline geldi.  İster İslami kına organizasyonu olsun isterse eğlenceli paket dediğimiz kına organizasyonu olsun, bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kafes Kırmızı Kına Tahtı

Kına Tahtı Kiralama Fiyatı

Mor Kiralık Kına Tahtı

Kiralık Kına Tahtı için arayışta olan siz değerli gelin adayları, kına gecenizi maceraya atmayın. İşinde uzman ekibimiz ile gerek kına tahtı kurulumu gerekse kına gecesi organizasyonu için bizi arayabilirsiniz.

Kayık Mor Kına Tahtı

Kiralık Kına Tahtı

Mor Kafes Kına Tahtı

Mor kına taht modellerimiz genelikle sıkça tercih edilen modellerimizden bir tanesidir. Kayık ve kafes olmak üzere 2 farklı model olarak hizmet vermekteyiz. Gelin hanımlar aldıkları elbisenin durumuna göre, kayık mor taht veya kafes mor taht tercih etmektedirler. 

Kafes Mor Kına Tahtı

Mor Kafes Kına Tahtı

Klasik Beyaz Kına Tahtı

Tekne’de Kına Tahtı Kiralama

Sokak’ta Kına Tahtı Kiralama

Sokak'ta Kına Tahtı Kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir