Lokmacı Kiralama

Lokmacı Kiralama

Lokmacı Kiralama, Günümüzde genellikle vefat eden kişiler arkasından dağıtılan Hayır lokması,  Aslında birçok alanda dağıtılmaktadır. Bunların başında iş yeri açılış organizasyonları, Asker eğlencesi, Cemiyetler arası toplantılar, Kandil geceleri, Ramazan ayında iftar programlarında lokma dağıtımı  gibi birçok seçenek ile günümüzde Hayır lokması dağıtılmaktadır. Sizler de hayır lokması dağıtmak istiyorsanız? 0544 328 09 42 numaralı telefonu aramanız yeterlidir 

Lokmacı Kiralama

Hayır lokması dağıtımı

Hayır lokması dağıtımı İstanbul içi ve civar İllerde Hayır lokması dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Vefat eden bir yakınız için yada aldığınız mutlu bir haber için hayır duası almak için lokma dağıtımı yapmak isteyen değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Sizin seçeceğiniz mekanda gelip hijyen kuralları çerçevesinde hayır lokması dağıtımı gerçekleştiriyoruz.

Hayır lokması dağıtımı

Hayır lokması Fiyatı

Hayır lokması Fiyatı asgari 500 kişi olmak kaydı ile verdiğimiz hizmet. İstanbul için geçerlidir. İstanbul dışı için farklı fiyat dilimi uygulanmaktadır. Lokma Hayrı Fiyatları genellikle her bütçeye uyacak şekilde ayarlanmıştır. Bu konu ile ilgili daha fazla detay için 0544 328 0942 arayabilirsiniz.

Hayır lokması Fiyatı

500 kişilik lokma fiyatı

500 kişilik lokma fiyatı İçin bizi arayabilirsiniz. Ortalama 500 kişilik lokma fiyatı sorulmaktadır. Ama 1000 kişilik lokma fiyatı ve daha üstü’de yapılmakta. Dağıtım yapacağınız alan ve mekanda kişi sayısı üzerinden ve bütçeniz üzerinden hesap yapılmaktadır.

Lokma Döktürme Fiyatları

Lokma Döktürme Fiyatları için 0544 328 0942 arayabilir, detayları öğrenebilirsiniz. İstanbul içi tek fiyat uygulamamız vardır. Anadolu yakası ve Avrupa yakası için ayrı fiyat uygulamamız yok. İstanbul’da olmanız bizim için yeterlidir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,