İstanbul Hayır Lokması Döktürme

İstanbul Hayır Lokması Döktürme

İstanbul Hayır Lokması Döktürme artık çok daha kolay. Mobil lokma arabası ile siz hayır severler için her ilçede lokma döküyoruz. Aynı şekilde Civar illerde hizmet veriyoruz. Her şeyden önce hijyen koşullarına uygun araçlarımızla lokma döküyoruz. Mobil lokma arabası için 0544 328 0942 aramanız yeterli.

İstanbul Hayır Lokması Döktürme

Mobil hayır lokması

Seyyar lokma araçları ile diğer deyişle mobil lokma araçlarımız ile sizlerleyiz. Örneğin hayır yapmak isteyen hayır severler bizi aradığı taktirde İstanbul içinde her ilçede lokma döküyoruz. detaylar için size bir telefon kadar yakınız.

İstanbul Hayır Lokması Döktürme

Hayır lokması fiyatları

Lokma hayrı fiyatları ile alakalı bizi aradığınız zaman size telefon yolu ile detaylı bilgi veriyoruz. Hayır lokması nerelerde dağıtılıyor sorusuna şu şekilde cevap verebiliriz.

  • Camii önlerinde
  • Dernek önlerinde
  • Lokal
  • Sokak girişi
  • İş yeri önünde olabiliyor.
İstanbul Hayır Lokması Döktürme
İstanbul Lokma Döktürme Fiyatları

İstanbul Hayır Lokması Döktürme için 0544 328 0942 arayabilirsiniz. Uygun fiyata hayır lokması döküyoruz. Yapacağınız hayırda bütçenizi sarsmadan hizmet alabileceğiniz Hatıra organizasyon, İstanbul başta olmak üzere civar İllere hizmet vermektedir.

Kimler için lokma dağıtımı yapılır?
  • Vefat edenler için
  • Sene-i devriye
  • İş yeri açılışları
  • Yeni doğan bebekler için
  • Alınan mil ve araçlar içinde lokma dağıtıyoruz.

İstanbul’da lokma

İstanbul Anadolu yakası Pendik Avrupa yakası Bayrampaşa olmak üzere hem Anadolu hem Avrupa yakasında ofislerimiz vardır. İçimiz rahat etsin gelip tanışalım derseniz sizleri ofislerimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

En yakın lokmacı

Hayır lokmam dışında verdiğimiz bazı hizmetler içinde Pilav dağıtımı, Pamuk şeker arabası kiralama, Patlamış mısır arabası kiralama, Osmanlı şerbeti dağıtımı ve kestane arabası gibi daha bir çok seçenek ile size hizmet vermekteyiz. Hatıra organizasyon ürün yelpazesi en geniş olan organizasyon firmalarından bir tanesidir. Gerek hizmet sektörü olsun gerekse gıda sektörü olsun bir çok alanda hizmet vermektedir. Yapacağınız organizasyonların tek elden olması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Doğum günü Sünnet düğün organizasyonu Söz organizasyonu Nişan Organizasyonu Düğün Organizasyonu gibi bir çok alanda sizlerleyiz.

İstanbul Hayır Lokması Döktürme
İstanbul Hayır Lokması Döktürme

İstanbul’da lokmacı aramaya son verebilirsiniz. Her şeyden önce temiz ve kaliteli hizmet için en doğru adrestesiniz.

whatsapp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir