Zeytinburnu Evde Söz Nişan

8 Kasım 2023 Yazarı admin 0544 328 0942 0

Zeytinburnu Evde Söz Nişan

Evde Söz Nişan Organizasyonu

Nişan organizasyonu İstanbul

Zeytinburnu Evde Söz Nişan Hatıra organizasyonu olarak İstanbul’un 39 ilçesinde nişan masası kiralama hizmeti veriyoruz. İstanbul genelinde 2000 yılından bu yana organizasyon sektöründe hizmet vermekteyiz. Aynı şekilde söz ve nişan organizasyonu hizmetimizde devam etmektedir. Sizler de İstanbul’da yaşıyor iseniz. Kaliteyi uygun fiyata bulacağınız adrestesiniz evde nişan organizasyonu için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. 

Evde Söz Nişan Organizasyonu

Söz ve nişan organizasyonları

Evliliğe ilk adım olan söz organizasyonunda. Elbette ki sorunsuz bir organizasyon hizmeti istiyor olmanız en doğal olandır. Bu nedenle hatıra organizasyon olarak Bizler de. İstanbul genelinde söz ve nişan organizasyonunu kusursuz bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. İstanbul gibi Metropol bir şehirde gerek trafik sıkıntısı olsun gerekse Park sıkıntısı olsun birçok sıkıntılar ile baş ederek sizlere hizmet veriyoruz. Örneğin İstanbul’un birçok ilçesinde Hem o ilçeye giriş çıkış sorun olmakta hem de park sorunu yaşanmaktadır. Buna rağmen hatıra organizasyon olarak zamanında ve kaliteli hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Aynı şekilde Sizler de söz ve nişan organizasyonu yapacak iseniz bizi arayabilirsiniz.

Evde Söz Nişan Organizasyonu

Evde nişan organizasyonu

Son dönemlerde söz ve nişan organizasyonları artık evlerde yapılmaktadır. Yani başka bir deyişle aile arasında olan programların evde yapılması en doğru olandır. Her şeyden önemlisi ev ortamında yapılacak bir organizasyon için. Şirket seçimine dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Özellikle merdiven altı dediğimiz firmalardan uzak durmanız sizin için en sağlıklı olandır. Hatıra organizasyon olarak İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde merkezimiz bulunmaktadır. Aynı şekilde birçok farklı ilçede Depomuz bulunuyor. Vaktiniz var ise sizleri de Şirketimize çay içmeye davet ediyoruz. 

Evde nişan organizasyonu fiyatları

Bize en çok sorulardan bir tanesi de evde nişan organizasyonu fiyatları. Bu nedenle Bizler de modellere göre fiyatlar belirledik. Yani başka bir deyişle açıklığa kavuşturmak gerekirse. Her bütçeye uygun nişan konsepti kiralama hizmeti veriyoruz. Örneğin piramit model dediğimiz modellerimiz en uygun fiyatlarda modeller olurken. Hazeran  dediğimiz modeller de diğerlerine göre biraz daha yüksek fiyatta nişan konseptleridir. Içerik olarak hemen hemen hepsi birbirine yakındır fakat fiyatları modellerinden dolayı değişiklik göstermektedir. Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse bu ve bunun gibi konular için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. 

Evde nişan konsepti

Ilk defa söz ve nişan organizasyonu yapacak olan müşterilerimiz. Haklı olarak evde nişan konsepti nasıl oluyor merak ediyorlar. Sosyal medyanın da etkisi ile birçok modeller görebilseler de. Bunun yanı sıra kendi evlerinde bu işin nasıl olacağı ile ilgili soru işereti  hep olmaktadır. Bu nedenle Bizler de bu durumda devreye girip siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. WhatsApp üzerinden yazışmalarımız olduğu gibi Instagram’dan da bizleri takip edebilirsiniz. 

Evde Söz Nişan Kendin nişan masası hazırlama

Birçok genç gelin adaylarımızın yaptığı hatalardan bir tanesi de. Evde kendi nişan masasına hazırlama hatasına düşmeleridir. Organizasyon firmasına verilecek ücretten kat kat fazlasını harcayıp ama yine de istedikleri konsepti kuramıyorlar. Maalesef ki acı bir tecrübe olarak.  kalıyor Bu nedenle Bizler de getirdiğimiz ürünlerin içeriklerini Aşağıdakiler gibi sıralıyoruz.

 • Nişan masası arka fon
 • Arka fon tülü
 • Işıklandırma sistemi
 • İsimlerin baş harfi
 • Yan sütunlar
 • Yan sütün üzeri Şamdan ya da mumluk
 • 2 sandalye ya da koltuk
 • Ön sehpa
 • Maket pasta
 • Makas
 • Damat kahve fincan seti
 • Yüzük kutusu
 • Yüzük tepsisi

Gibi birçok seçenek ile nişan konsepti kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Sizler de hem zamanınızı hem paranızı boşa harcamadan organizasyon firmaları ile görüşmeniz halinde konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizleri aramak isterseniz 0544 328 09 42

Evde Söz Nişan Organizasyonu

Zeytinburnu Evde Söz Nişan

Evde nişan organizasyonu yapacak iseniz. Genellikle birçok müşterimizin istediği evde sade nişan masası. Hatıra organizasyon olarak gerek düğün salonları için yaptığımız programlar. Gerekse Dernek Cafe gibi programlar olsun. Her keseye Herkese uygun programlar olmaktadır. Aynı şekilde evde sade nişan masası yapmak isteyen siz değerli Müşterilerimiz için en şık nişan konsepti kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse böyle bir fikriniz varsa bizleri arayabilirsiniz. 

Evde Söz Nişan Organizasyonu