Yemekli Sünnet Düğünü Fiyatları

20 Şubat 2021 Yazarı admin 0544 328 0942 0

Yemekli Sünnet Düğünü Fiyatları

Yemekli Sünnet Düğünü Fiyatları ve Sünnet tahtı kiralama hizmeti veren Hatıra organizasyon, bunların yanı sıra sünnet düğün organizasyonu içerisinde bulunan, orkestra ekibi kiralama, DJ kiralama, ses sistemi kiralama, Mehter Takımı kiralama, pamuk şeker arabası kiralama ve Patlamış mısır arabası kiralama gibi birçok hizmeti de aynı zamanda sunmaktadır. 

Sünnet Organizasyonu Fiyatları

Üsküdar Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleştirmiş olduğumuz sünnet düğün organizasyonu

Yemekli Sünnet Düğünü Fiyatları

Sünnet Organizasyonu

Kağıthane Nurtepe Sosyal Tesisleri’nde Gerçekleştirdiğimiz Sünnet Düğün Organizasyonu.

Sünnet düğün organizasyonu yapmanın doğru adresi olan Hatıra organizasyon, Kaliteyi uygun fiyata sunmaya devam ediyor. Siz böyle özel müstesna bir günün tadını çıkarın, organizasyon işini bize bırakın.

Yemekli Sünnet Düğünü Fiyatları

Standart paket Sünnet organizasyonu 

 • Sünnet tahtı kiralama
 •  4 kişilik yeniçeri askeri
 •  2 adet konfeti 2 adet Volkan
 •  Palyaço kiralama
 •  Sosis balon dağıtımı
 •  Yüz boyama hizmeti
 •  Çeşitli oyunlar aktiviteler
 •  Balon süsleme
 •  Kapıya Kemer balon
 •  Mekana papatya balonlar
 •  Taht yanına sütün balon
 •  Yerlere serpme balon
Sünnet Düğünleri

Başakşehir de gerçekleştirmiş olduğumuz sünnet düğün organizasyonu 

Sünnet düğün organizasyonu, Her Anne baba için önem teşkil etmektedir. Sünnet  olan çocuklarımızın, sünnet düğün programı sorunsuz ve güzel geçmesini istemek, en tabi hakkınızdır. Hatıra organizasyon ekibi olarak, Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sünnet düğün organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

Yemekli Sünnet Düğünü Fiyatları
Semazenli Sünnet düğünleri

Semazenli sünnet düğün organizasyonu yapmak isteyen siz değerli müşterilerimiz için,  İstanbul’un en kaliteli semazen ekibi ile çalışmaktayız. Sunum sohbet ve kur’an-ı Kerim için güzel sesli hocalarımız, sanatçı arkadaşlarımız ile birlikte, Dini sünnet düğün organizasyonu yapmak isteyen müşterilerimiz için en iyisini sunmaktayız. 

Sünnet düğünü Arnavutköy
Alp Kıyafetli Sünnet Düğünü

Bütçenizi sarsmadan uygun fiyata kaliteli  hizmet alabileceğiniz, Hatıra Organizasyon ve diğer kuruluş sitelerimiz, siz değerli İstanbul halkına hizmet etmeye devam ediyor. Eğlenceli sünnet kampanyaları olduğu gibi, Çocukların ağırlıkta olduğu Çocuk sünnet kampanyalarımızda vardır. Bunun yanı sıra Mevlitli sünnet kampanyaları, Sokakta sünnet düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız? Bizler yapmış olduğumuz yüzlerce Sokak sünnet düğün organizasyonu tecrübesi ile sizlere bu konuda yardımcı olabiliriz.

Mehter Takımlı Sünnet Düğünü

Sünnet düğün organizasyonu içerisinde, mehter takımı kiralamak istiyorsanız?  Ve gelen misafirlerinize Mehter marşları dinletmek istiyorsanız?  İstanbul’da Mehter takımı kiralayabileceğiniz en doğru adrestesiniz. 

Sünnet Kınası

Sünnet düğün kınası, kampanyalı paketlerimiz içinde bulunan sünnet düğün kınası kampanyamız genellikle sünnet düğünü içerisinde sünnet kınasında yapmak isteyenler için çok kullanışlı bir kampanyalı pakettir.  Hangi malzeme alındı? eksik alındımı? gibi birçok kargaşadan uzak, kına ile alakalı ve sünnet düğünü ile alakalı bütün organizasyonu Hatıra organizasyon ekibi yapmaktadır. Sizlere de anın tadını çıkarmak kalıyor. 

Sünnet Tahtı Kiralama

Farklı Renk ve modellerde sünnet tahtı kiralamak istiyorsanız Hatıra organizasyon olarak İstanbul’da ve civar illerde sünnet tahtı kiralama hizmetimiz devam ediyor. Sizde Kaliteyi uygun fiyata almak istiyorsanız?0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz .

Kapıda Karşılama Hostesi ve Masası
Mekanın Balon Süslemesi
Palyaço Kiralama

Sünnet düğünü yapılırken, Çocuklara yönelik olması daha da bir önem taşımaktadır.  Bu sebeple başta palyaço kiralama hizmetimiz olmak üzere animatör arkadaşlarımızın çeşitli gösterileri olmaktadır. Tabii bunların yanı sıra ikram arabaları kiralama bölümümüzde olan, pamuk şeker arabası kiralama, Patlamış mısır arabası kiralama, Osmanlı macunu kiralama ve Osmanlı şerbeti kiralama gibi birçok hizmetimizde, sünnet düğünü organizasyonu çerçevesinde sunmaktayız.

Sünnet Düğünü Yemeği

Yemekli sünnet düğün organizasyonu yapmak isteyen müşterilerimiz için catering hizmetimizde mevcut olup, Misafirlerinize ikram edeceğiniz yemeğin kalitesi Restaurant’ta yiyebileceğiniz yemek kalitesinde olduğunu söylemek isteriz. Garson hizmetimizle birlikte sunduğumuz sünnet düğünü yemeği, Aynı zamanda açık alanda yapılabilecek bir sünnet düğün organizasyonu için masa düzeni de sağlamaktayız.

Masa Kiralama

Masa ve sandalye kiralama hizmetimiz, talep ettiğiniz organizasyon içinde gerçekleştirebiliriz. Siz açık alan Ya da boş bir arazi bize verdiğiniz takdirde, Biz orasını size Düğün Salonu haline getirebiliriz. Hatıra organizasyon olarak yıllardan beri süregelen organizasyon sektöründe bulunmamız sebebiyle, İstanbul’da düğünlere gerçekleştiriyoruz. Bu konuda ilgili detaylı bilgi almak isterseniz 0544 328 09 42 numaralı telefonu aramanız yeterlidir .

Sünnet düğünü Arnavutköy