Sancaktepe hayır lokması dağıtımı

28 Aralık 2020 Yazarı admin 0544 328 0942 0

Sancaktepe hayır lokması dağıtımı

Sancaktepe hayır lokması dağıtımı Özel günlerinizde lokma döktürmek istiyorsanız? Hatıra organizasyon olarak İstanbul içi ve çevre illerde lokma dağıtım hizmeti veriyoruz. Vefat eden sevdiklerimizin ardından hayır duası almak için lokma döktürmek istiyor ve nasıl olacağını düşünüyorsanız size bir telefon kadar yakınız. Daha fazla detay için 0544 328 0942 arayabilirsiniz.

Sancaktepe hayır lokması dağıtımı

Lokma Dağıtımı

Lokma Dağıtımı yapmanın en kolay adresi Hatıra organizasyona hoş geldiniz. İstanbul genelinde hizmet vermekle birlikte civar İllerde’de Lokma Dağıtımı hizmeti sunuyoruz. Sloganımız olan, yemediğimizi ikram etmiyoruz dan yola çıkarak diyoruz’ki hijyen kurallarına uyarak insan sağlığına ön planda tutarak hizmet vermeyi sürdüyoruz.

Lokma Dağıtımı

Lokma aracı

Lokma aracı kiralamak ve sevdiklerinize hayır lokması döktürmek için bizi arayabilirsiniz. Hayır lokması Fiyatı ve daha fazla bilgi için size bir telefon kadar yakınız. Hayır lokması Pendik ve Hayır lokması Bayrampaşa da bulunan ofislerimize davetlisiniz. Randevu almak için 0544 328 0942 arayabilirsiniz.

 Lokma aracı

Lokma arabası kiralama

Lokma arabası kiralama hizmetim içerisinde neler var? Öncelikle sizin belirlediğiniz konumda dağıtım yapıyoruz. Lokma Arabası Kiralama Fiyatları içinde Tabak,Çatal, Ulaşım ve Personel gibi bir çok gider içinde olup ekstra ücret almıyoruz. Osmanlı’dan günümüze kadar gelmiş olan hayır lokması döktürme İstanbul genelinde tatlı olarak dağıtılmaktadır. Özellikle ege bölgesinde tuzlu olarak’ta dağıtılan hayır lokması Marmara’da tatlı olarak dağıtılmaktadır. Asgari olarak 500 kişilik lokma fiyatı belirlenir, Üst sınır yoktur sizin talep ettiğiniz kadar lokma dökülür.

Lokma arabası kiralama

Hayır lokması arabası

Hayır lokması arabası kiralamak için 0544 328 0942 arayabilirsiniz. Sevdiklerinize hayır duası için lokma döktürmenin en kolay adresi Hatıra organizasyon. Siz arayın biz gelip hayır lokması dağıtım hizmetini gerçekleştirelim. Lokma dökme ve hayır duası için yapmanız gereken bizi aramak uygun fiyata hijyen kurallarına uygun lokma dağıtım için sizlerleyiz. Lokma dağıtm dışında bir çok alanda hizmetimiz devam ediyor. Toplu pilav dağıtımı ve hayra tavuklu pilav dağıtımı hizmetlerimizde vardır. Bu ve bunun gibi bir çok hizmetimizden yaralanmak için bizi arayabilir yada mesaj bırakabilirsiniz. Ölmüşlerimize rahmet olması duasıyla.