Sünnet Tahtları

Sünnet Tahtları – Sünnet Organizasyonlarında Taht Kiralama ve yeniçeri askeri kiralama hizmeti İstanbul’da tüm ilçelerinde  devam ediyor. Yılların verdiği tecrübe ile, İşinde uzman ekiplerimizle sünnet düğünlerine farklılık katıyoruz. Sünnet organizasyonlarında sizlere hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 

Sünnet Tahtları

Sünnet Düğün Organizasyonu

Sünnet düğün Organizasyonu her geçen gün daha fazla ilgi görmeye başladı. Organizasyon şirketlerinin Sünnet düğünü işine girmeleri sonucu bir çok yeniliklerde beraberinde geldi. İstanbul sünnet düğün organizasyonu olarak ağırlığımız İstanbul olmakla beraber civar illerimizde hizmetlerimiz vardır. Hatıra organizasyon olarak yeniliklere açık organizasyon firmasıyız. Hem kendimizi geliştiriyor hem de  siz den gelen olumlu tavsiyeler üzerine çalışalar yapıyoruz.

Sünnet Tahtları

Sünnet Düğünleri

Sünnet düğünleri için uzun yılların vermiş olduğu birikimle hareket ediyoruz. Sünnet tahtı seçiminden yeniçeri ekibine kadar ince eleyip sık dokuduğumuz işler yapıyoruz. Sünnet tahtı rengi olsun, Palyaço seçimi ve ikram arabaları bölümü olan pamuk şeker dağıtımı olmak üzere her alanda varız ve her alanda en iyisini yapmaya çalışıyoruz.  Sünnet düğün paketleri içerisinde her bütçeye uyacak kampanyalar hazırlıyoruz. Düşük bütçeli sünnet kampanyaları olduğu gibi yüksek bütçelerde sünnet paketleri hazırlıyoruz. Sünnet düğünleri için daha fazla detay görüşmek için İstanbul Pendik ve Bayrampaşa ofislerimize bekliyoruz.   

Sünnet Tahtları

Sünnet Proğramı

Sünnet tahtı kiralama İstanbul
Bayrampaşa Sünnet Tahtı Kiralama

Standart Paket Sünnet Düğün Organizasyonu

Standart Paket Sünnet Düğün Organizasyonu en çok tercih edilen sünnet paketlerinden olan Standart Paket Sünnet Düğün Organizasyonu, Geçtiğimiz senelerde sürekli yaptığımız kampanya paketi olmuştur. Sünnet düğünü yaparken bütçeyi aşmasın istiyorsanız? Standart paket size göredir.

Standart Paket Sünnet Düğün Organizasyonu içeriği nasıldır?

  • Sünnet Tahtı Mavi beyaz kırmızı renklerde. ( üzerinde cibinlik, iki adet hilal, İki adet puf, Fiskos masası üzerinde takı sandığı, halısı )
  • 4 kişilik yeniçeri askeri
  • Palyaço ( yüz boyası Sosis balondan şekiller çeşitli oyunlar )
  • Giriş kapısına balondan kemer, papatya balonlar, yerlere serpme balonlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir