Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet tahtı kiralama hizmetimiz çerçevesinde, yapmak istediğiniz organizasyon saatine bir saat sünnet tahtı kurulmuş olur. Sünnet tahtı kurulumunda üzerindeki cibinliği yanlarında 2 adet Hilali ya da gelin yolu dediğimiz çiçekli tag, Anne ve Baba için 2 adet puf, rengine göre halısı fiskos masası ve takı sandığı ile birlikte kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları

Mavi çift kişilik sünnet tahtı son dönemlerde çok popüler olan sünnet tahtı modellerinden bir tanesi dir.  İki çocuklu sünnet düğünü organizasyonları ya da sabit kalsın etrafında misafirler otursun diye istenilen sünnet tahtı modellerimizden birisi olan mavi çift kişilik sünnet tahtı resimlerde görüldüğü şekilde kurulumu gerçekleşmektedir 

Sünnet Tahtı Kiralama

Kiralık Taht Fiyatları

Mavi tek kişilik sünnet tahtı modeli hem taşıma sünnet tahtı olarak kullanılmakla Birlikte hem de üzerindeki cibinlik ve etrafındaki pufları ile birlikte sabit sünnet tahtı olarak da kullanılmaktadır. İsteğe göre etrafında balonlu ya da balonsuz şekilde kurulumu gerçekleştirilir. 

Kiralık Taht Fiyatları

Taht modelleri

Padişah modeli dediğimiz mavi sünnet tahtı, genellikle kiralama yapılırken sadece sünnet tahtı olarak kiralansada, yeniçeriler ile birlikte taşımalı sünnet tahtı olarak da hizmet vermektedir. Padişah sünnet tahtı modelimiz etrafında istenildiği takdirde balon yapılmakla birlikte sadece cibinlik, halısı, pufları, fiskos masası ve takı sandığı ile de kurulmaktadır. 

Taht modelleri

Kırmızı Tek Kişilik Balonlu Sünnet Tahtı

Kırmızı sünnet tahtı Yıllar Geçsede popülerliğini kaybetmeyen tahtları mızdan bir tanesidir. Kırmızı sünnet tahtı modeli yeniçeriler ile birlikte sünnet düğün organizasyonunda mekana giriş seramoni sinde kullanılmakla birlikte yine aynı şekilde cibinlik, pufları, fiskos masası ile birlikte kurulumuda yapılmaktadır. Etrafında istenildiği takdirde Balon ile de süsleme yapılıyor. 

Taht Kiralama Fiyatları

Kare dekor taht

Beyaz çift kişilik sünnet tahtı, bu modelimiz birçok alanda farklı farklı kullanmakla birlikte, cibinlik istemeden sadece arkasında balon isteyenler için de sıkça tercih edilen modellerimizden bir tanesidir. 

Kare dekor taht

Beyaz Tek Kişilik Sünnet Tahtı

Geçtiğimiz sezonun en çok tercih edilen sünnet tahtı olan,  beyaz sünnet  tahtı hem yeniçeriler tarafından taşınabilir olması, hem de kurulum yapılabilmesi yani üzerinde cibinlik yanlarında pufları fiskos masası ve takı sandığı ile birlikte. Bu sebeptendir ki geçtiğimiz yıl en çok rağbet gören sünnet tahtı oldu. Asil renk isteyenlerin en çok tercih ettiği sünnet tahtı 1. sıradaki yerini korumaya devam ediyor. 

Mavi Çift Kişilik Sünnet Tahtı

Mavi çift kişilik sünnet tahtı, birden fazla sünnet olan çocuklar için tercih edilmekle birlikte, sünnet düğün organizasyonlarında sıkça tercih edildi.  Mavi sünnet tahtı sade olarak kurmakla birlikte, talep edildiği takdirde balonlarla süsleme yapabiliyoruz. Birçok farklı model haline gelebilen sünnet tahtı, talep ettiğiniz takdirde istediğiniz balon renkleri ile de renklendirebiliriz. 

Klasik Kırmızı Sünnet Tahtı

Klasik kırmızı sünnet tahtı,  Emektar olan sünnet taht modellerimizden bir tanesidir. Genellikle taşımada kullanılır, Şimdilerde çok rağbet görmemek ile birlikte klasik sünnet tahtı isteyenler için yine de kullandığımız sünnet taht modellerimizden bir tanesidir. 

Klasik Kırmızı Sünnet Tahtı

Beyaz Çift Kişilik Sünnet Tahtı

Çift kişilik beyaz klasik sünnet tahtı, çok uzun yıllardan beri değerini kaybetmeyen sünnet tahtı özelliğini korumaktadır. Kırmızı rengini kına tahtı olarak tercih edilmekle birlikte, Beyaz renkler başta sünnet tahtı ve kına tahtı olarak da kullanılmaktadır. Genellikle iki çocuk olduğu zaman tercih edilse de bunun yanında taşımalı sünnet tahtı ile birlikte de tercih edilmektedir. Çift kişilik beyaz klasik sünnet Tahtı’da balonlu ve balonsuz şekilde kurulum yapılmaktadır.

Beyaz Çift Kişilik Sünnet Tahtı

Beyaz Tek Kişilik Sünnet Tahtı

Beyaz sünnet tahtı, Geçtiğimiz sene en çok tercih edilen sünnet tahtı oldu. Özellikle koyu renk sünnet kıyafeti için tercih edilen, Beyaz sünnet tahtı  taşımalı sünnet tahtı olarak da kullanabildiğimiz için, hem sünnet düğün organizasyonunda yeniçeriler tarafından taşınmakta hem de sabit taht olarak kullanılmaktadır 

Beyaz Kuğu Sünnet Tahtı

Kuğu modeli dediğimiz tahtımız, sünnet tahtı olarak kullandığımız gibi gelin hanımların da tercih ettiği tahtlardan bir tanesidir.  Kuğu modeli yine diğer modellerde olduğu gibi, üzerine cibinlik ya da arkasında cibinlik şeklinde bir kaç model olarak kullanabilmek deyiz.

Beyaz Kuğu Sünnet Tahtı

Beyaz Sünnet Tahtı

Beyaz sünnet tahtı çift kişilik,  genellikle sade bir sünnet tahtı arayanların tercih ettiği sünnet tahtı, üzerine cibinlik modeli de uygulanabilmektedir.  Bu modelde talep edildiği takdirde arkasına istediğiniz balon renklerinde balonlar yapabiliyoruz. 

Beyaz Sünnet Tahtı

Mavi Çift Kişilik Balonlu Sünnet Tahtı

Kartal sahilde kurmuş olduğumuz mavi sünnet tahtı, Fatma Hanım ve çocukları için hazırlamıştık,  mavi sünnet tahtı talep edildiği takdirde üzerinde Kemer şeklinde balon yapabiliyoruz.Balon renklerini genellikle müşterilerimiz kendileri seçiyor. Ya da balon olmadan sade bir şekilde de kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Sünnet tahtı kurulumları program başlamasına bir iki saat önceden hazır hale getiriyoruz, Aile geldiğinde önceden fotoğraf çekimlerinde yapabiliyorlar.  Daha fazla Detay için 0544 328 0942 arayabilirsiniz. 

Mavi Çift Kişilik Balonlu Sünnet Tahtı

Dekorlu Sünnet Tahtı

Dekorlu Sünnet Tahtı

Gümüş Sünnet Tahtı

Gümüş Sünnet Tahtı

Mavi Tek Kişilik Sünnet Tahtı

Mavi Tek Kişilik Sünnet Tahtı

Taht Yeniçeri Kiralama

Taht Yeniçeri Kiralama

Kiralık Taht Fiyatları

Kiralık Taht Fiyatları

Büyükçekmece Sünnet Tahtı Kiralama

Büyükçekmece sünnet tahtı kiralama –  Merve ve Kenan çiftinin Biricik oğulları Emre’nin sünnet düğün organizasyonu için mavi sünnet tahtı kiralama hizmetini gerçekleştirdik. Dirik ailesine hayırlı olsun. İstanbul’un her bölgesinde hizmet veren Hatıra organizasyon talep ettiğiniz takdirde, sizlerinde sünnet düğün organizasyonu gerçekleştirdiği gibi sadece Sünnet tahtı kurulum hizmeti de alabilirsiniz. Sünnet tahtı kiralama ile ilgili detaylı bilgi almak için 0 544 328 09 43 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.

Sünnet Tahtı Kiralama