Patlamış mısır arabası kiralama fiyatları

25 Aralık 2020 Yazarı admin 0544 328 0942 0

Patlamış mısır arabası kiralama fiyatları

Patlamış mısır arabası kiralama fiyatları için Hatıra organizasyonu aradığınız takdirde, size hijyen koşulları dahilinde patlamış mısır arabası kiralama hizmeti sunmaktadır. Birçok alanda kiralanan patlamış mısır arabası, Genellikle açık hava etkinliklerinde kiralanmak tadır. Sokak satıcıları’da denilen ikram arabalar ile geleneksel konseptler ile kiralama hizmeti sunulmaktadır.

Patlamış mısır arabası kiralama fiyatları

Kiralık patlamış mısır arabası ile yapacağınız organizasyona renk katmaya ne dersiniz. Hatıra organizasyon yapılacak organizasyon için, tüm detaylara Özen göstererek programlara hazırlanmaktadır. Kiralık popcorn arabası isteyen sevgili müşterilerimiz için, genellikle nostaljik karnaval arabaları ile hizmet vermekteyiz.  Kiralayacağınız patlamış mısırcı arabası ile sizlere en temiz hijyen koşullarına uygun olarak dağıtım hizmetini sunabiliriz.

Patlamış mısır arabası kiralama fiyatları

Patlamış mısır arabası dışında, pamuk şeker arabası kiralama hizmetimiz de mevcut olup talep ettiğiniz doğrultuda, size pamuk şeker arabası kiralama hizmeti de sunabiliriz. Bunun yanı sıra yine ikram arabaları bölümümüzde bulunan, Osmanlı macunu kiralama hizmetimiz ile tarihi Osmanlı macuncusu olarak size Osmanlı macunu kiralama hizmeti’de sunabiliriz.  Detaylar için 0544 328 0942 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz

Karnaval yiyecekleri

Karnaval yiyecekleri Osmanlı macunu ve Osmanlı şerbeti gibi yiyeceklerin dağıtım hizmeti ile adlandırılmaktadır. Elma şekeri, pamuk şeker ve patlamış mısır karnaval yiyecekleri içerisinde, bir çok hizmet alanı mevcut. Yapacağınız etkinlikler için Hatıra organizasyon’dan karnaval yiyecekleri talep etmeniz doğrultusunda, birçok ürün ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Patlamış mısır arabası kiralama fiyatları

Yemek organizasyonu

Yemek organizasyonu ( catering ) hizmeti sunduğumuz karnaval yiyecekleri içinde, isterseniz çaycı kiralayıp davetlilerinize çay hizmeti’de sunabiliriz. Birçok alanda hizmet sunduğumuz karnaval yiyecekleri, fuar organizasyonlarında, açılış organizasyonlarında, doğum günü ve etkinlik organizasyonlarında, piknik organizasyonları ve Sünnet düğün organizasyonu gibi birçok alanda hizmet veriyoruz.

İş yeri açılış organizasyonu

İş yeri açılış organizasyonu yapmak isteyen saygıdeğer müşterilerimiz için, gerek işyeri için balon süsleme, ses sistemi, palyaço temin etmekle birlikte. Karnaval yiyecekler hizmetimizde sunuyoruz. Hatıra organizasyon geniş bir hizmet ağına sahiptir. Birçok alanda hizmet vermekle birlikte, karnaval yiyecekleri bölümümüzde de içeriğimiz çok zengindir. Hayır lokması dağıtım hizmetinden kağıt helva hizmetine kadar birçok hizmetimiz mevcuttur. Çok fazla kafa karışıklığı yapmadan, yapacağınız organizasyon için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu aramanız yeterlidir.