Nişan organizasyonu neler yapıyoruz?

Nişan organizasyonu neler yapıyoruz?

Nişan organizasyonu neler yapıyoruz?

İstanbul nişan masası kiralama

Nişan organizasyonu neler yapıyoruz? İstanbul genelinde söz ve nişan organizasyonu olmak üzere, bir çok organizasyona imza atıyoruz.

Ataşehir nişan organizasyonu

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde Sultan Hanım’ın isteği üzerine beyaz perde nişan konsepti kurulumunu gerçekleştirdik. Yapmayı planladığı nişan konsepti için birçok arayışa girdiğini söyleyen Sultan Hanım. Bizim Burcu model dediğimiz beyaz perde modelimizi çok beğendiğini belirtti. Nişan organizasyonu yapacağı gün modelimizin müsait olması sebebiyle kendisi için kurulumunu gerçekleştirdik. Güler yüzlü ve Samimiyeti için biz Kendilerine çok teşekkür ediyor çıktıkları bu yolda Sultan Hanım ve Ozan Bey’e mutluluklar diliyoruz.

Gaziosmanpaşa nişan organizasyonu

İstanbul’un en büyük ilçelerinden olan Gaziosmanpaşa’da Mahmutbey ve Esma Hanım için Hazeran nişan konsepti kurulumunu gerçekleştirdik. Birçok organizasyon firması araştırmalarını belirten Mahmut Bey. Gerek konseptlerimizin güzel görünmesi gerekse firma güvenilirliğinden dolayı bizimle çalışmayı çok istediklerini belirttiler. Bizler de bu vesile ile kendilerine nişan konsepti kurulumunu gerçekleştirdik. Sizler de İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde oturuyor ve nişan organizasyonu yapmak istiyorsanız? İstanbul’un en kaliteli organizasyon firması için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir