Kartal Nişan Organizasyonu

29 Aralık 2023 Yazarı admin 0544 328 0942 0

Kartal Nişan Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

İstanbul söz organizasyonu

Kartal Nişan Organizasyonu Hatıra organizasyonu olarak İstanbul’un 39 ilçesinde söz masası kiralama hizmeti veriyoruz. İstanbul genelinde 2000 yılından bu yana organizasyon sektöründe hizmet vermekteyiz. Aynı şekilde söz ve nişan organizasyonu hizmetimizde devam etmektedir. Sizler de İstanbul’da yaşıyor iseniz. Kaliteyi uygun fiyata bulacağınız adrestesiniz evde nişan organizasyonu için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. 

Nişan organizasyonu

İstanbul nişan organizasyonları

Evliliğe ilk adım olan söz organizasyonunda. Elbette ki sorunsuz bir organizasyon hizmeti istiyor olmanız en doğal olandır. Bu nedenle Hatıra organizasyon olarak Bizler de. İstanbul genelinde söz organizasyonunu kusursuz bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. İstanbul gibi Metropol bir şehirde gerek trafik sıkıntısı olsun gerekse Park sıkıntısı olsun birçok sıkıntılar ile baş ederek sizlere hizmet veriyoruz. Örneğin İstanbul’un birçok ilçesinde Hem o ilçeye giriş çıkış sorun olmakta hem de park sorunu yaşanmaktadır. Buna rağmen hatıra organizasyon olarak zamanında ve kaliteli hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Aynı şekilde Sizler de söz organizasyonu yapacak iseniz bizi arayabilirsiniz.

Nişan organizasyonu

Evde söz ve nişan organizasyonu

Son dönemlerde söz organizasyonları artık evlerde yapılmaktadır. Yani başka bir deyişle aile arasında olan programların evde yapılması en doğru olandır. Her şeyden önemlisi ev ortamında yapılacak bir organizasyon için. Şirket seçimine dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Özellikle merdiven altı dediğimiz firmalardan uzak durmanız sizin için en sağlıklı olandır. Hatıra organizasyon olarak İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde merkezimiz bulunmaktadır. Aynı şekilde birçok farklı ilçede Depomuz bulunuyor. Vaktiniz var ise sizleri de Şirketimize çay içmeye davet ediyoruz. 

Nişan Organizasyonu İstanbul

Bize en çok sorulardan bir tanesi de evde nişan organizasyonu fiyatları. Bu nedenle Bizler de modellere göre fiyatlar belirledik. Yani başka bir deyişle açıklığa kavuşturmak gerekirse. Her bütçeye uygun nişan konsepti kiralama hizmeti veriyoruz. Örneğin piramit model dediğimiz modellerimiz en uygun fiyatlarda modeller olurken. Hazeran  dediğimiz modeller de diğerlerine göre biraz daha yüksek fiyatta nişan konseptleridir. Içerik olarak hemen hemen hepsi birbirine yakındır fakat fiyatları modellerinden dolayı değişiklik göstermektedir. Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse bu ve bunun gibi konular için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Nişan masası kiralama

Aynı şekilde yukarıda belirttiğimiz gibi söz masası kiralama veyahut nişan masası kiralama. İçerik olarak hepsi aynıdır ve içerikler şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Nişan konsepti arka fon
 • Arka fon perde veyahut tülü
 • Yine aynı şekilde Haziran model var ise ahşap arka fonlar
 • İsimlerin baş harfi
 • Kurdele kesimi için makas
 • Yüzük tepsisi
 • Ve yine yüzükleri koymak için yüzük yükselticileri
 • Kahve ikramı için damat kahve fincan seti
 • Pasta kesimi için maket pasta
 • Şamdanlar mumluklar
 • Aydınlatma sistemleri
 •  Bununla birlikte seçmiş olduğunuz modele göre koltuk veya sandalye

Ortalama bir nişan konseptinde Bunlar bulunmaktadır. Elbette ki bunlar modellere göre farklılık gösterebilir. Veyahut Silver müşterilerimizin isteklerine göre eklenip çıkartılabiliyor.

İstanbul Nişan organizasyonu

İlk defa söz ve organizasyonu yapacak olan müşterilerimiz. haklı olarak evde söz konsepti nasıl oluyor merak ediyorlar. Sosyal medyanın da etkisi ile birçok modeller görebilseler de. Bunun yanı sıra kendi evlerinde bu işin nasıl olacağı ile ilgili soru işereti  hep olmaktadır.Bu nedenle Bizler de bu durumda devreye girip siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. WhatsApp üzerinden yazışmalarımız olduğu gibi Instagram‘dan da bizleri takip edebilirsiniz. 

Nişan organizasyonu fiyatları

Evde nişan organizasyonu yapacak iseniz. Genellikle birçok müşterimizin istediği evde sade nişan masası. Hatıra organizasyon olarak gerek düğün salonları için yaptığımız programlar. Gerekse Dernek Cafe gibi programlar olsun. Her keseye Herkese uygun programlar olmaktadır. Aynı şekilde evde sade nişan masası yapmak isteyen siz değerli Müşterilerimiz için en şık nişan konsepti kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse böyle bir fikriniz varsa bizleri arayabilirsiniz. 

Nişan organizasyonu

Evde nişan konsepti

Söz ve nişan programları genel olarak aile arasında olur. Bu nedenle yakın akrabalar davet edilir ve Organizasyon o şekilde yapılır. Hatıra organizasyon olarak size tavsiyemiz. Birincisi kaç kişi gelecek bu belirlenir ve ona mekan tututlur. Fakat şunu belirtelim evde yapılacak ise eve uygun nişan konsepti tercih edilmeli. Örneğin küçük odalar için büyük bir nişan konsepti olmaz. Bu nedenle mutlaka ölçüler alınıp organizasyon şirketine bildirilmeli. Aynı şekilde organizasyon firması da ona göre öneride bulunmalı. Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse tüm bu detaylar için 0544 328 0942 den size detaylı bilgi veriyoruz.

Nişan organizasyonu

Kartal Nişan Organizasyonu

Bir çok müşterimizden gelen yorumlar keşke hiç uğraşmadan sizi çağırmış olsaydık oluyor. Bunun sebebi bize verilecek organizasyon ücreti den daha fazla harcama yapılıyor. Elbette amatörce oluyor ve göze hoş gelmiyor. Hatıra organizasyon şirketi olarak size tavsiyemiz. Bizden fiyat ve görüş almanızdır. Çalışmak yada çalışmamak bunlar sonraki işler önemli olan güzel bir program çıkmasıdır. evde söz ve nişan organizasyonu hizmeti almak artık çok kolay. Siz detaylara takılmayın organizasyon şirketleri tüm farklılıkları size sunuyor. Nişan masası ve söz konseptleri için size bir telefon kadar yakınız. 0544 328 0942

Kartal Nişan Organizasyonu için Sıkça sorulan sorular

Bizlere sıkça sorulan sorulardan birkaç tanesine cevap vermek istiyoruz.

 • Evde Kendin nişan masası hazırlama Bu tarz bir soruya verebileceğimiz cevap Elbette ki kendi zevkinize göre yapabilirsiniz maliyet hesabı yapmayacak iseniz.Bir organizasyon şirketi ile anlaştınız takdirde kullanabileceğiniz bütün ürünler size geliyor ve tekrar geriye toplanıyor. Bu nedenle ekstra bir maliyeti yapmak gereksiz olur.
 • Evde yapılan nişanda neler yapılır? Buna verilebilecek cevap yöresel olarak değişmektedir. Bazı bölgelerde kahve ikramı yapılıp çayla devam edilirken. Bazı bölgelere göre de yemek ikramı verilmektedir.Evde yapılan nişanda neler ikram edileceği ile alakalı verilebilecek en güzel fikir. Damat tarafının hangi bölgeden olduğuyla alakalıdır. O bölgeye uygun ikramlar yapılabilir. 
 • Evde nişan Organizasyonu kime ait? Genellikle İstanbul’da kız tarafında yapılır. Kız evi bu iş için uygunsa yeterli büyüklüğe sahipse kız evinde yapılmaktadır. Fakat İstanbul şartlarında evler çok küçük olduğu için Dernek Cafe tarzı yerlerde de yapılıyor. Organizasyon hizmet bedeli ödemesi ise çoğunlukla kız tarafında yapılmakla birlikte genellikle Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi olduğu takdirde erkek tarafı ödemesini yapıyor. 

Sıkça sorulan sorular devam edelim

 • Nişan organizasyonu ne kadara mal oluyor? Bize gelen sorulardan bir tanesi budur. Bu soruya net bir cevap vermek mümkün değil Elbette ki herkes kendi bütçesi doğrultusunda nişan organizasyonu yapmaktadır. Örnek vermek gerekirse çok düşük maliyetlere nişan organizasyonu yapmak isteyenler olduğu kadar. Çok yüksek maliyetlere nişan organizasyonu yapıp kendisine güzel bir anı kalması için uğraşanlar da var. Bu nedenle Konsept fiyatları birkaç farklı şekilde yapılmaktadır. Örneğin en alt seviyede tutarak herkesin ulaşmasını sağlıyoruz. Bununla birlikte modellere göre fiyatlarda değişmektedir. 
 • Organizasyon kaç TL? Yukarıda belirttiğimiz gibi konseptlere göre fiyatlar değişmektedir. Seçmiş olduğunuz konsept klasik piramit modeli ise fiyatı en uygun model odur. Onun bir üst kademesi şeffaf pleksi modellerdir orta segment bir model. Bu modelin bir üstünde perde modeller bulunuyor yine fiyat olarak fiyatlardadır. Bununla beraber Hint penceresi hazeran model Sirius model Şu an için  en üst segmentte bulunan modeller bunlardır. Aynı şekilde tüm Bu modellerin fiyatlarını öğrenmek için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.
 • Söz organizasyonu kaç TL? Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki söz veya Hut nişan organizasyonu arasında firmaları açısından bir değişiklik yoktur. Söz organizasyonu ve nişan organizasyonu için kurulumlar hemen hemen aynıdır. Buradaki Tek değişiklik Sizler açısından olmaktadır söz organizasyonu ya da nişan organizasyonu ayrımınız sadece siz yapıyorsunuz firmalar adına bir değişiklik olmaz. 

Nişan organizasyonuna neler dahil? Bize sorulan en çok sorulardan bir tanesi de nişan organizasyonlar nelerin dahil olduğudur. Bunu da kısaca şu şekilde sıralayabiliriz. 

 • Arka fon kare yuvarlak fonlar olduğu gibi perde ya da ahşap fonlardan oluşmaktadır Bu sizin seçmiş olduğunuz modele göre değişiyor.
 • Koltuk veyahut sandalye tarzında gelin ve damat için hazırlanan konsept oluyor.
 • Yüzük  tepsisi ve yüzük yükselticileri
 • Makas
 • Maket pasta
 • Damat kahve fincan seti
 • Yine modelleri göre isimlerin baş harfi
 • Şamdanlar mumluklar. Ortalama bir nişan konsepti içerisinde Bunlar gelmektedir Elbette ki içeriklerle alakalı değişiklikleri 0544 328 09 42 numaralı telefondan Fikir alışverişi yapabilirsiniz