İslami Kına Gecesi Sancaktepe

İslami Kına Gecesi Sancaktepe

İslami Kına Gecesi Sancaktepe yapmanın doğru adresi olan Hatıra organizasyon, İstanbul’da gidilmedik, ayak basılmadık yer bırakmıyor. Sancaktepe’de gerçekleştirdiğimiz İslami kına gecesinde, gelin olanı kardeşimizin Kutsal Topraklar Mekke’de yaşayacağını bilmek bizi ayrıca çok sevindirdi. Kendisine bundan sonraki hayatında mutluluklar diliyoruz. Sizde İslami kına gecesi yapmak isterseniz size bir telefon kadar yakınız. 

İslami Kına Gecesi Sancaktepe

İslami kına organizasyonu içerisinde gelin yollarımız altından Gelinimiz davet edilmektedir. Gelin yollarının altından geçen gelin, Kına Tahtında yerini almaktadır ve bayan tasavvuf grubumuz programın akışına devam etmektedir. Program akışı ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz? 0544 328 09 42 numaralı telefonu arayabilirsiniz. İslami kına gecesi hariç sadece kına tahtı kiralama hizmeti almak içinde arayabilirsiniz.

İslami kına organizasyonu

Kına yakma merasimi bayan tasavvuf ekibimizin söylediği ilahiler eşliğinde, kına yakma merasimi gerçekleştirilmektedir.  Tabii ki çok duygusal anların yaşandığı kına yakma merasiminde, mümkün olduğunca ekibimiz dengeyi sağlamaktadırlar. İnsan ömründe bir defa olabilecek anları unutulmaz güzel anılara dönüştürmeye çalışıyoruz.

Kına yakma merasimi

Bayan semazen ekibimizin sema gösterisi İslami kına organizasyonu içerisinde mutlaka olan bölümlerden bir tanesidir. Manevi atmosferi güçlendirmek adına yapılan sema gösterisi, Gelen davetlilerle birlikte düğün sahiplerini de mutlu etmektedir.Bayan semazen arkadaşlarımız program içerisinde sema gösterisi yaparken mümkün olduğu kadar sessizce izlemekte fayda vardır.

Bayan semazen
İslami kına gecesi

İslami kına gecesi Hatıra organizasyon olarak İslami kına gecesi yaparken dikkat ettiğimiz başlıca hususlar var. Öncelikle Adı üstünde İslami kına gecesi İslami kurallara uygun olmalı. Kına gecesi yapılan mekanın dışarıdan görünmemesi ses dışarı çıkmaması lazım. Canlı ilahiler söylenirken dışarıdan duyulmaması lazım. Mekanda erkek olmaması gerekmektedir. Çekim yapılmıyor yapılırsa programı sunan arkadaşlar ne şartlarda olması gerektiğini söylüyorlar. Organizasyon hizmeti alacak gelin adayları günler öncesinden kayıt açtırmaları gerekiyor. Daha sonrasında güzel bir kına gecesi olması için Programı sunan arkadaşlarımız neler yapılması gerektiğini anlatmaktadırlar. Sunulacak programın en güzel şekilde icra edilebilmesi için ekip arkadaşlarımız gerekli hassasiyeti göstermektedirler. Program içeriği ana hatlara dokunmadan değişiklikler yapılabilmektedir. Amaç İslami kına gecesi yaptığımız gelin hanımın mutlu olması ve hayır Duası alabilmektir.