Evde Nişan Organizasyonu

Evde Nişan Organizasyonu

Evde Nişan Organizasyonu

Nişan konsepti İstanbul

Evde Nişan Organizasyonu hizmetimiz devam ediyor. Hatıra organizasyon her alanda hizmet etmeye devam ediyor. Örneğin söz konseptleri için bizi arayabilirsiniz. Aynı şekilde düğün sünnet nişan organizasyonları gibi geniş bir yelpazade sunum yapıyoruz.

Evde Nişan Organizasyonu

Evde Nişan Organizasyonu İstanbul

Evde Nişan Konsepti Seçimi yaparken evinizin uygunluğuna göre seçebilirsiniz. Bir çok modelin olduğu bu zamanda ve bir çok organizasyon işi ile ilgilenenlerin yaptığı nişan organizasyonu elbette bazı kolaylıklarla birlikte zorluklarıda getirmektedir. Örneğin İşini iyi yapanlar ile yapmayanları ayırmak elbette size düşüyor.

Evde Nişan Organizasyonu

Evde Nişan Organizasyonu Fiyatları

Nişan organizasyonu yapmak isteyen değerli müşterilerimiz size bir telefon kadar yakınız. iletişim için 0544 328 0942 aramanız yeterlidir. Nişan masası imalat’dan satış için Elma dekor 0531 767 7910

Evde Nişan Organizasyonu

Söz Organizasyon Paketleri

Nişan Organizasyonu en güzel  ve özel günlerinizde neşenize neşe katmak için en güzel nişan konseptleri  ile sizlerleyiz. Kaliteli ve yaratıcı nişan organizasyonları için kendimizi yenileyerek organizasyon hizmetlerine devam ediyoruz. Mutlu müşteri  odaklı  çalışmalarımız meyvesini vermektedir. İstanbul’un her ilçesinde nişan organizasyonu hizmeti sunuyoruz. Evde nişan yapılırken süslerinde önemli belirleyici, seçeceğiniz nişan konseptleri olacaktır. Nişan törenin için konseptleri bir renk seçip, süslemeleri bu belirlediğin renge göre yapabilirsin.

Evde Nişan Organizasyonu

Evde söz Organizasyon Fiyatları

Söz masası kiralama için internet sitelerinde bir çok sayfa çıkmaktadır. Elbette işini iyi yapanların yanında, sıkıntılı olan firmalarda bulunmakta. Başka bir deyişle sektörün çürük elmaları var. Bu konuya dikkat etmeniz çok önemli. Nasıl bu sorunu çözebiliriz derseniz? Var ise ofis veya mağaza ziyareti yapmak en doğru olan hal olur.

Evde Nişan Organizasyonu

İstanbul Evde Nişan Organizasyonu

Evde nişan töreni yapacaklar için önceden liste hazırlamak çok faydalı olacaktır. Hatıra organizasyon olarak sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaya devam ediyoruz. Sizde nişan organizasyonu için bizi arayabilirsiniz. Hatıra organizasyon olarak bizler nişan organizasyonu ve söz masası organizasyonu yanı sıra kına tahtı kiralama hizmeti’de sunuyoruz.

Evde Nişan Organizasyonu Paketleri

İstanbul için nakliye kurulum hizmetine artı ücret almıyoruz. Çocuklarınıza doğum günü organizasyonu için palyaço kiralama ve pamuk şeker arabası popcorn arabası kiralama gibi seçeneklerimizde mevcuttur. Hatıra organizasyon hizmet alanında geniş bir alana sahiptir. Daha fazla detay için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Söz nişan masası kiralama yaptığımız gibi organizasyon firmalarına imalat’da yapmaktayız. İstanbul Pendik’te bulunan Elma dekor her türlü imalat üretim yapmaktadır. 

Söz Masası Kiralama Fiyatları

Evde Nişan Organizasyonu Fiyatları

İstanbul içinde yapılacak olan organizasyon için. Fiyatlarımız modellere göre değişiklik gösteriyor. Örnek vermek gerekirse Piramit modeller en uygun olanlar. Ancak diğer taraftan şefaf pileksi modeller bira daha farklı fiyatı var. Bun yanı sıra perde modellerde farklı fiyatı oluyor. Ancak diğer taraftan Koltuklu perde modellerin fiyatı biraz farklı. Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse modellere göre fiyatlar değişiyor. Evde Nişan Organizasyonu içeriği nasıl? bu soruya kısaca cevap verelim.

 • Arka fon
 • Işıklandırma
 • İsimlerin baş harfi
 • Arka fon tülü
 • Yan sütunlar
 • Orta masa veya sehpa
 • Yüzük tepsisi
 • Yüzük kutuları veya yükseltici
 • Maket pasta
 • Makas
 • Damat kahve fincan seti

Bu gibi seçenekler ile ortalama bir nişan konsepti kurulumu yapılıyor. Her şeyden önce bu konuları telefon ile görüşmek en sağlıklı olandır. 0544 328 0942 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul nişan organizasyonu

Hatıra organizasyon olarak İstanbul’un 39 ilçesinde söz ve nişan programları yapmayı sürdürüyoruz.Firmamızın prensibi olarak Kaliteyi uygun fiyata mayı ilke edindik ve o şekilde devam ediyoruz.İstanbul nişan organizasyonu olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunup en özel ve en mutlu olacağınız gününüze renk katmaya devam ediyoruz. Yani başka bir deyişle açıklığa kavuşturmak gerekirse merdiven altı firmalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. 

Söz organizasyonu İstanbul

İstanbul genelinde yapılacak olan organizasyonlar artık ev ortamında başka bir boyuta geçti. Evde nişan organizasyonu yapmak artık çok daha kolay oldu. Bu nedenle evde yapılacak söz ve nişan organizasyonu için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu aradığınız takdirde detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evde Nişan Organizasyonu masası kiralama

Aynı şekilde yukarıda belirttiğimiz gibi söz masası kiralama veyahut nişan masası kiralama. İçerik olarak hepsi aynıdır ve içerikler şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Nişan konsepti arka fon
 • Arka fon perde veyahut tülü
 • Yine aynı şekilde Haziran model var ise ahşap arka fonlar
 • İsimlerin baş harfi
 • Kurdele kesimi için makas
 • Yüzük tepsisi
 • Ve yine yüzükleri koymak için yüzük yükselticileri
 • Kahve ikramı için damat kahve fincan seti
 • Pasta kesimi için maket pasta
 • Şamdanlar mumluklar
 • Aydınlatma sistemleri
 •  Bununla birlikte seçmiş olduğunuz modele göre koltuk veya sandalye

Ortalama bir nişan konseptinde Bunlar bulunmaktadır. Elbette ki bunlar modellere göre farklılık gösterebilir. Veyahut Silver müşterilerimizin isteklerine göre eklenip çıkartılabiliyor. 

Sıkça sorulan sorular

Bizlere sıkça sorulan sorulardan birkaç tanesine cevap vermek istiyoruz.

 • Evde Kendin nişan masası hazırlama Bu tarz bir soruya verebileceğimiz cevap Elbette ki kendi zevkinize göre yapabilirsiniz maliyet hesabı yapmayacak iseniz.Bir organizasyon şirketi ile anlaştınız takdirde kullanabileceğiniz bütün ürünler size geliyor ve tekrar geriye toplanıyor. Bu nedenle ekstra bir maliyeti yapmak lüzumsuz görünüyor.
 • Evde yapılan nişanda neler yapılır? Buna verilebilecek cevap yöresel olarak değişmektedir. Bazı bölgelerde kahve ikramı yapılıp çayla devam edilirken. Bazı yörelere göre de yemek ikramı verilmektedir.Evde yapılan nişanda neler ikram edileceği ile alakalı verilebilecek en güzel fikir. Damat tarafının hangi bölgeden olduğuyla alakalıdır. O bölgeye uygun ikramlar yapılabilir. 
 • Evde nişan Organizasyonu kime ait? Genellikle İstanbul’da kız tarafında yapılır. Kız evi bu iş için uygunsa yeterli büyüklüğe sahipse kız evinde yapılmaktadır. Fakat İstanbul şartlarında evler çok küçük olduğu için Dernek Cafe tarzı yerlerde de yapılıyor. Organizasyon hizmet bedeli ödemesi ise çoğunlukla kız tarafında yapılmakla birlikte genellikle Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi olduğu takdirde erkek tarafı ödemesini yapıyor. 

Sıkça sorulan sorular devam edelim

 • Nişan organizasyonu ne kadara mal oluyor? Bize gelen sorulardan bir tanesi budur. Bu soruya net bir cevap vermek mümkün değil Elbette ki herkes kendi bütçesi doğrultusunda nişan organizasyonu yapmaktadır. Örnek vermek gerekirse çok düşük maliyetlere nişan organizasyonu yapmak isteyenler olduğu kadar. Çok yüksek maliyetlere nişan organizasyonu yapıp kendisine güzel bir anı kalması için uğraşanlar da var. Bu nedenle Konsept fiyatları birkaç farklı şekilde yapılmaktadır. Örneğin en alt seviyede tutarak herkesin ulaşmasını sağlıyoruz. Bununla birlikte modellere göre fiyatlarda değişmektedir. 
 • Organizasyon kaç TL? Yukarıda belirttiğimiz gibi konseptlere göre fiyatlar değişmektedir. Seçmiş olduğunuz konsept klasik piramit modeli ise fiyatı en uygun model odur. Onun bir üst kademesi şeffaf pleksi modellerdir orta segment bir model. Bu modelin bir üstünde perde modeller bulunuyor yine fiyat olarak fiyatlardadır. Bununla beraber Hint penceresi hazeran model Sirius model Şu an için  en üst segmentte bulunan modeller bunlardır. Aynı şekilde tüm Bu modellerin fiyatlarını öğrenmek için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.
 • Söz organizasyonu kaç TL? Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki söz veya Hut nişan organizasyonu arasında firmaları açısından bir değişiklik yoktur. Söz organizasyonu ve nişan organizasyonu için kurulumlar hemen hemen aynıdır. Buradaki Tek değişiklik Sizler açısından olmaktadır söz organizasyonu ya da nişan organizasyonu ayrımınız sadece siz yapıyorsunuz firmalar adına bir değişiklik olmaz. 

Nişan organizasyonuna neler dahil? Bize sorulan en çok sorulardan bir tanesi de nişan organizasyonlar nelerin dahil olduğudur. Bunu da kısaca şu şekilde sıralayabiliriz. 

 • Arka fon kare yuvarlak fonlar olduğu gibi perde ya da ahşap fonlardan oluşmaktadır Bu sizin seçmiş olduğunuz modele göre değişiyor.
 • Koltuk veyahut sandalye tarzında gelin ve damat için hazırlanan konsept oluyor.
 • Yüzük  tepsisi ve yüzük yükselticileri
 • Makas
 • Maket pasta
 • Damat kahve fincan seti
 • Yine modelleri göre isimlerin baş harfi
 • Şamdanlar mumluklar. Ortalama bir nişan konsepti içerisinde Bunlar gelmektedir Elbette ki içeriklerle alakalı değişiklikleri 0544 328 09 42 numaralı telefondan Fikir alışverişi yapabilirsiniz 

Evde nişan organizasyonu

Evde yapmayı planladığınız bir nişan organizasyonu için, Bizleri arayabilirsiniz yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere bu konuda yardımcı  oluyoruz. Ancak Diğer taraftan düğün salonlarında Dernek Cafe tarzı yerlerde yapmak isterseniz yine bizleri aradığınız takdirde sizlere Bu konuda da yardımcı oluyoruz. Aynı şekilde söz ve nişan organizasyonları için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir