Şişli Açılış Organizasyonu

30 Aralık 2020 Yazarı admin 0544 328 0942 0

Şişli Açılış Organizasyonu

Şişli Açılış Organizasyonu hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Öncelikle açmış olduğunuz iş yerinin hayırlara vesile olmasını dileriz.

Şişli Açılış Organizasyonu

İş yeri açılış Fiyatları

İş yeri açılış Fiyatları için bizden talep edildiği takdirde verdiğimiz hizmetlerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz. Tabela rengine göre balon süsleme yapıyoruz. Yine tabela renginde üçgen flamalar da kullanılabilir. Ve dahi eğer ortam müsaitse ses sistemi kiralama hizmetimiz de mevcuttur. Bununla birlikte kokteyl masası kiralama yani bistro masa dediğimiz masanın kiralanması yapıyoruz.

Şişli Açılış Organizasyonu

Dükkan açılış Organizasyonu

Talep ettiğiniz takdirde hostes kiralama ve mehter takımı kiralama gibi seçeneklerimizde vardır. Açılışlarda genellikle ikram olarak kullanılan pamuk şeker arabası kiralama veya patlamış mısır arabası kiralama hizmetimizden mevcuttur son birkaç senedir sıkça talep edilen hayır lokması dağıtımı da açılış organizasyonlarında bizler talep edilen organizasyon hizmetlerinden bir tanesidir.

Açılış Organizasyonu
Market açılış Organizasyonu

İstanbul’un her bölgesinde organizasyon hizmeti sunuyoruz. İş yeri açılış İstanbul’un Anadolu yakası ya da Avrupa Yakası’nda olmanız, Bizim için fark etmiyor her iki bölgede de çalışma arkadaşlarımız olması sebebiyle Anadolu yakası ve Avrupa Yakası’nda açılış organizasyonları gerçekleştirmekteyiz. Açacağınız iş yerinin size hayırlar getirmesini dileriz. Detaylar için 0 544 328 09 42 numaralı telefonumuzu aradığınız takdirde elimizden geldiği kadar en güzel iş yeri açılışı gerçekleştiririz.

İş yeri açılış organizasyonu İstanbul

Balon süsleme hizmetinden aynı şekilde açılış organizasyonlarında en çok ve sıkça istenilen hizmettir. Görsel olarak çok fazla dikkat çekmesinden dolayı son birkaç senedir, balon yapılmayan iş yeri kalmadı genellikle açılış organizasyonu yapan tüm iş yerleri haklı olarak balon tercihinde bulunmaktadırlar. İş yeri açılış için balon yapılırken genellikle zincir balon dediğimiz balonlar tercih ediliyor. İsterseniz iş yerinizin içine ve dışına zincir balon ile süsleme yapmaktayız. Açılış için ve zincir balon süsleme için 0544 328 0942 arayabilirsiniz.

Kokteyl masası kiralama

Kokteyl masası kiralama için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

İş yeri açılışı kokteyl masası kiralama için bizleri aradığınız takdirde ister Anadolu yakası olsun isterse Avrupa yakası olsun her iki yakada da kokteyl masası kiralama hizmetimiz mevcuttur. Yapacağınız organizasyonda talebiniz, ihtiyacınız kokteyl masası kiralama ise doğru adrestesiniz. Hatıra organizasyon olarak kiralık kokteyl masalarında İstanbul’da her bölgede hizmet veriyoruz.

Öncelikle iş yeri açılışı talep edilen kokteyl masası diğer adı ile bistro masa kiralama bazen bir davet organizasyon olsun bazen de düğün organizasyon olsun gelen davetlilere rahat edebilmesi için kurulumları yapılmaktadır. Bistro masa kiralama için 0544 318 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.