Üsküdar Evde Nişan Organizasyonu

10 Aralık 2023 Yazarı admin 0544 328 0942 0

Üsküdar Evde Nişan Organizasyonu

Söz Nişan Organizasyonu

Nişan konsepti

Üsküdar Evde Nişan Organizasyonu Şirketi arayan ve nişan yapacak çiftler için en güzel nişan masası konseptleri ile sizlerleyiz. Hatıra organizasyon olarak yılların verdiği tecrübe ile İstanbul genelinde nişan masası kiralama hizmeti vermekteyiz. Bu nedenle, sonuç olarak Sizde evliliğin ilk adımı olan söz ve nişan programları için bizi arayabilirsiniz.

Söz Nişan Organizasyonu

Evde nişan organizasyonu fiyatları

Yapılacak programlarda bütçesini zorlamadan nişan masası kiralamak isteyenler için uygun fiyata nişan masası kiralama hizmeti veriyoruz. Ancak öte yandan çok düşük bütçelere yapılacak kiralamalarda elbette kısıtlamalar olmakta. Yani, başka bir deyişle, Bu ve bunun gibi bir çok konu hakkında 0544 328 0942 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Söz Nişan Organizasyonu

Nişan organizasyon malzemeleri

Evde nişan yapmak  isteyenler  için alınacak malzemeler herkesin bütçesi ile sınırlıdır.  Bizim gibi organizasyon şirketleri getirdiği malzemeler elbette var. Fakat kendi isteğinize göre hediyeliklerde yapabilirsiniz. Bunun için anlaştığınız şirket ile iletişime geçip neler gelecek onu öğrenip ona göre hareket etmek gerekir. Bu nedenle, sonuç olarak, sıkıntısız bir organizasyon hizmeti almış olursunuz.

Söz Nişan Organizasyonu
Söz organizasyon paketleri

Paket içeriği nasıl oluyor sorusuna cevap arayalım.

 • Arka tag ( yuvarlak veya Dikdörtgen )
 • Arka fon çiçekleri
 • Tül ve ışıklandırma
 • İsimlerin baş harfleri
 • İki adet yan sütun
 • Sütun üzeri şamdan veya vazo
 • Ön masa
 • Maket pasta
 • Şamdan mumluk
 • Damat kahve fincan seti
 • Yüzük tepsisi
 • Makas
 • Yüzük kutuları

Standart bir paket ortalama bu şekilde hazırlanmaktadır. Bu paketlere ekleme ve çıkarma yapılabilir.

Söz Organizasyon Fiyatları

Nişan ve söz organizasyonu paketleri fiyat olarak değişiklik göstermez. Her iki programda aynı işlemler yapıldığı için arasında fiyat farkı olmamakta. İçerik olarak değişiklik yapılabilir. Buda sizin isteklerinizle alakalı bir durum olmakta. Söz ve nişan masası kiralama için 0544 328 0942 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.    

Söz masası seti kiralama

Kiralık söz ve nişan masası için en doğru adrestesiniz. Yılların verdiği tecrübe ile İstanbul’da tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Her şeyden önce müşteri memnuniyeti ön planda tuttuğumuz çalışmalarımızda. Bir birinden şık modellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse müşterilerimiz ile uzun yıllara dayanan dostluklar ediniyoruz. Siz değerli çiftlerimizide aramızda görmekten mutluluk duyarız. Aklınıza takılan her türlü soru için size bir telefon kadar yakınız. 0544 328 0942

Söz Masası organizasyon

Organizasyon hizmetleri ve Söz Masası organizasyon için 0544 328 0942 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her şeyden önce bizimle iletişime geçmeniz halinde sorunsuz program yapmış olursunuz. Aynı şekilde sizde diğer bölümlerle daha çok vakit geçirebilirsiniz. Sonuç olarak, özetlemek gerekirse kafanız rahat olmasını istiyorsanız? 0544 328 0942 aramanız yeterlidir.

Nişan masası modelleri

Piramit nişan modelleri

Pleksi nişan modelleri

Perde nişan modelleri

Hazeran nişan modelleri