Mehter takımı kiralama

17 Ocak 2021 Yazarı admin 0544 328 0942 0

Mehter takımı kiralama

Mehter takımı kiralama Osmanlı kültürümüzden bu günlere gelen Mehter takımı, günümüzde hala sıkça dinlenen ve bir çok organizasyonda görmek isteğimiz kültürümüzdür. Bu sebeple Osmanlı mehter dinletisi isteyen müşterilerimiz için, Bizlerde Mehter marşları eşliğinde organizasyon hizmetleri sunuyoruz.

Mehter takımı kiralama

Kiralık Mehter Takımı Fiyatları

İstanbul için en uygun ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Başta düğün organizasyonları olmak üzere, Sünnet düğün organizasyonu Kiralık Mehter takımı ve iş yeri açılış organizasyonu gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Yapacağınız düğün organizasyonu için bizi arayabilirsiniz.

Mehter takımı kiralama
Sünnet düğünü Mehter Takımı Fiyatları

Sünnet düğünü Mehter Takımı Fiyatları en uygun fiyata hizmet alabileceğiniz adrestesiniz. Sünnet düğünü yapmak isteyen müşterilerimiz Mehter Takımı dinletisi için bizi arayabilirsiniz. Yeni çeri ekibi sünnet tahtı kiralama, Sünnet düğün organizasyonu, Yemekli sünnet düğünleri, Semazenli sünnet düğünleri gib bir çok hizmetimiz mevcuttur.

Osmanlı Mehter Takımı

Osmanlı Mehter Takımı fiyatları için 0544 328 0942 aradığınız taktirde size detaylı bilgi vermekteyiz. Yapmayı düşündüğünüz organizasyon içerisinde mehter marşlar çalınsın isteyen müşterilerimize uygun fiyata en güzel mehter takımı ile hizmet vermekteyiz. İstanbul ağırlıkta olmak üzere bir çok Şehirde mehter takımı ile iş birliği halinde çalışıyoruz.

Sünnet düğünleri içerisinde sıkça karşımıza çıkan mehter takımı, sünnet olan şehzadenin salona giriş anından itibaren mehter takımı boy göstermektedir. Yeniçeriler eşliğinde giriş yapılan alana mehter takımıda marşlar ile eşlik etmektedir.

Düğün organizasyonu mehter takımı ile yapmak isteyen müşterilerimize kız alma dediğimiz gelin hanımın evden çıkışı töreni’nide yapmaktayız. Mehter takımı kız evine gidip gelin hanım evden çıkarken en güzel marşlar ile eşlik etmektedirler. Sonrasında düğün mekanındada aynı şekilde marşlar çalınmaktadır.

Açılış organizasyonu yapacak müşterilerimiz. Açılışta dikkat çekmesi için mehter takımını kullanabilirler. İş yeri kampanyalarında yada yeni açılan bir iş yeri için kiralama yapabilirler. Öncelikle herkese hayırlı olmasını dileriz. Kolay değildir iş yeri açmak ama en az açılış kadar o gün ses getirecek organizasyonlarda önemlidir bu kapsamda. Bizlerde Osmanlı mehter marşları dinlemek isteyen müşterilerimiz için gerekli kolaylıkları sağlamaktayız. detaylar için 0544 328 0942 arayabilirsiniz.