Dini Düğün Organizasyonu fiyatı

Dini Düğün Organizasyonu fiyatı

Dini Düğün Organizasyonu

İslami düğün programı

Dini düğün organizasyonu fiyatı uygun düzeyde tutup herkesin ulaşabilmesini sağlıyoruz. Hatıra organizasyon olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile. Evlilik yoluna girmiş genç çiftlerimize imkanlar dahilinde Yardımcı olmayı sürdürüyoruz. Birbirinden kıymetli radyo ve televizyon programcısı arkadaşlarımız ile Unutulmaz düğünlere imza atıyoruz. Sizler de İslami düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız bizlere 0544 328 09 42 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Dini Düğün Organizasyonu

Dini düğün içeriklerinde neler var?

 • Program açılış konuşması
 • Özel müzik eşliğinde çiftlerin salona alınışı
 • Fon eşliğinde pasta kesim merasimi 
 • Kur’an-ı Kerim tilaveti
 • Günün mana ve anlamına binaen kısa bir konuşma
 • Tasavvuf grubu ilahiler
 • Semazen gösterisi
 • Takı ve hediyeleşme programı
 • Dua ve kapanış konuşması

Ortalama bir İslami düğün programı bu şekilde olmaktadır. Elbette ki bununla birlikte daha birçok eklemeler yapılabiliyor. Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse detaylar için bizleri aramanız yeterli olur. 

Dini Düğün Organizasyonu

Dini düğün organizasyonu İstanbul

İstanbul merkezli olmamın sebebi ile programlarımızın 90’ı İstanbul’da gerçekleşmektedir. Aynı şekilde İstanbul dışında da birçok organizasyona imza atıyoruz. Örnek vermek gerekirse müsaitlik durumlarına göre Yalova’da ve Bursa’da birçok organizasyona imza attık. Her şeyden önemlisi kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

Dini Düğün Organizasyonu Fiyatları Ne Kadar?

Bize en çok sorulan sorulardan bir tanesi de dini düğün organizasyonu fiyatları ne kadar? Bu soruya şu şekilde cevap verebiliriz. Yapılacak olan organizasyon paketlerine göre fiyatları değişmektedir. Örneğin daha az personel ile yapılacak organizasyon daha uygun maliyetlere çıkarken. Personel sayısının artması maliyetleri de arttırmaktadır. Örneğin tasavvuf grubu kişi sayısı arttıkça ücreti de artmaktadır. Bununla birlikte 2 kişilik semazen ücreti ile 6 kişilik semazen ücreti farklı oluyor. Her şeyden önemlisi sizlerin nasıl bir organizasyon yapmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Siz karar verdikten sonra yapılacak organizasyonun maliyeti hesaplanıyor.

Dini Düğün Organizasyonu

Dini Düğün Organizasyonu İçeriği

 • Tasavvuf grubu
 • Semazen ekibi
 • Mehter takımı
 • Talep edilmesi doğrultusunda ikram arabaları
 • Yemek ikramı

Bu şekilde sıralayabiliriz. Elbette ki bunun içeriği de  değiştirilebiliyor.

İstanbul İslami Düğün Organizasyonu

Genellikle İstanbul içerisinde İslami sünnet düğün organizasyonları ve bununla birlikte düğün programları da tüm hızıyla sürüyor. Hatıra organizasyon olarak Bizler de 23 yılı aşkın süreden bu yana, edindiğimiz tecrübeler ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Her şeyden önemlisi kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız 0544 328 09 42 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse tekrarı olmayan zamanları merdiven altı firmalar ile anlaşıp riske atmayın. 

Sohbetli düğün organizasyonları

Sohbetli düğün organizasyonları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir birinden kıymetli sanatçılarımızın hazırlayıp sunduğu Sohbetli düğün organizasyonları ile sizde fark yaratın. İslami düğün organizasyonu yapmak isteyen müşterilerimiz için her şeyin en güzelini en uygun fiyata yapıyoruz. Detaylar için Avrupa yakası Bayrampaşa ve Anadolu yakası Pendik ofislerimize davetlisiniz. Randevu için 0544 328 0942 aramanız yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir